Buhalterinė apskaita

Buhalterinė apskaita

Apskaita – tai ne tik apskaitos standartų ir mokesčių įstatymų žinios, bet ir tikslus kliento aplinkos suvokimas. Teikdami apskaitos paslaugas mes deriname tradicinį apskaitos tvarkymą, kuris apima mokesčių, atlyginimų skaičiavimą ir kitas standartines apskaitos operacijas, su verslo rinkos analitika, rizikos valdymu bei konkrečiomis žiniomis apie verslo sektorių, kuriame veikiate. Savo darbu norime prisidėti prie strateginio Jūsų verslo planavimo.

Teikiame šias apskaitos ir susijusias paslaugas:

  • Pilna apskaita. Ataskaitas teikiame taip pat anglų ir rusų kalbomis.
  • Atlyginimų apskaičiavimas. Laikomės konfidencialumo skaičiuodami ir pervesdami atlyginimus, ruošiame algalapius, Sodros ir GPM ataskaitas.
  • Patarimai ir pagalba apskaitos sistemos ir procesų optimizavimui. Mūsų specialistai analizuoja apskaitos sistemas ir gali patarti, kokia sistema ar programinė įranga geriausiai veikia praktikoje, atsižvelgiant į įmonės veiklos sritį.
  • Apskaitos sistemos plėtra ir priežiūra. Galime padėti sukurti apskaitos sistemą naujai įmonei ar padėti koreguoti prastai veikiančią sistemą ar jos dalis.
  • Apskaitos darbuotojų atranka. Padedame sudaryti atrankos kriterijus, tikrinti kandidatų sugebėjimus ir pasirinkti specialistus.