Ką mes veikiame

Teikiame kompleksines audito, apskaitos, mokesčių ir verslo konsultacijų paslaugas. Mūsų integruotos paslaugos yra skirtos padėti klientams augti, realizuoti ir apsaugoti savo verslą bei privatų turtą

Skaityti daugiau

Patirtis

Mūsų kompetencija daugelyje pagrindinių verslo sektorių leidžia pasiūlyti praktinius komercinius sprendimus jūsų problemoms spręsti.

Skaityti daugiau

Mūsų komanda ir specialistai

Kartu su mūsų profesionalia, patyrusia, kompetentinga komanda padėsime priimti sprendimus, kurie realizuos jūsų verslo potencialą.

Skaityti daugiau

Mūsų tinklo leidiniai “Doing Business In”

Leidiniuose “Doing Business In” pateikta aktuali informacija svarstantiems galimybę įgyvendinti verslo projektus, laikinai ar nuolat gyventi ir dirbti atitinkamose šalyse.

Skaityti daugiau

Apie Moore Global Network Limited

1998 metais narystės pagrindu prisijungėme prie Moore Stephens International Limited, kuris nuo 2019 metų rugsėjo mėnesio tapo Moore Global Network Limited. Didžiuojamės būdami vieno didžiausių tarptautinių audito ir konsultacijų nepriklausomų įmonių tinklo, pasižyminčio stipriais tarpusavio ryšiais ir aukšta bendradarbiavimo kultūra, dalimi. Mes teikiame audito, mokesčių ir konsultacijų paslaugas.

Skaityti daugiau