Kompleksinės audito, apskaitos ir mokesčių paslaugos

Teikiame kokybiškas individualizuotas audito, apskaitos, mokesčių ir verslo konsultacijų paslaugas. Mūsų integruotos paslaugos yra skirtos padėti klientams augti, realizuoti ir apsaugoti savo verslą bei privatų turtą

Skaityti daugiau

Dirbame su visais verslo sektoriais

Mūsų išskirtinė kompetencija daugelyje pagrindinių verslo sektorių leidžia pasiūlyti praktinius komercinius sprendimus jūsų unikalioms problemoms. Kokybiškos apskaitos ir konsultavimo paslaugos yra naudingos visoms įmonėms, todėl turime klientų iš įvairiausių verslo sričių.

Skaityti daugiau

Profesionali komanda ir specialistai

Peržiūrėkite mūsų profesionalų komandą

Skaityti daugiau

Mūsų tinklo leidiniai “Doing Business In”

Mūsų leidiniuose “Doing Business In”, parengtuose įvairiose šalyse veikiančių Moore Stephens tinklo narių, pateikta aktuali informacija svarstantiems galimybę įgyvendinti verslo projektus, laikinai ar nuolat gyventi ir dirbti atitinkamose šalyse.

Skaityti daugiau

Apie Moore

1998 metais narystės pagrindu prisijungėme prie Moore Stephens International Limited. Didžiuojamės būdami vieno didžiausių tarptautinių audito, apskaitos ir verslo konsultacijų nepriklausomų įmonių tinklo, pasižyminčio stipriais tarpusavio ryšiais ir aukšta bendradarbiavimo kultūra, dalimi.

Skaityti daugiau