Apie mus

1998 metais narystės pagrindu prisijungėme prie Moore Stephens International Limited, kuris nuo 2019 metų rugsėjo mėnesio tapo Moore Global Network Limited. Didžiuojamės būdami  vieno didžiausių tarptautinių audito ir konsultacijų nepriklausomų įmonių tinklo, pasižyminčio stipriais tarpusavio ryšiais ir aukšta bendradarbiavimo kultūra, dalimi.

Mūsų unikali padėtis leidžia pasitelkti ilgametę narių profesinę patirtį ir kompetencijas siekiant įgyvendinti Jūsų nusibrėžtus tikslus. Mes teikiame audito, mokesčių ir konsultacijų paslaugas.

Jums skirsime savo profesionalumą, patirtį ir komandos dvasią, bei padėsime priimti sprendimus, kurie realizuos Jūsų verslo potencialą.

Moore Global Network Limited tarptautinis tinklas

Moore Global Network Limited yra tarptautinis audito ir konsultacijų tinklas, kurio pagrindinė būstinė yra Londone.

Šiai dienai, praėjus daugiau kaip šimtmečiui nuo įkūrimo, Moore Global Network Limited yra viena didžiausių tarptautinių audito ir konsultacijų grupių pasaulyje. Moore Global Network Limited tinklas jungia virš 250 nepriklausomų įmonių daugiau kaip 110 pasaulio šalyse, kuriose dirba virš 30 tūkst. darbuotojų. Mūsų tinklo tikslas yra padėti Jums pereiti per informacijos labirintą bei priimti Jūsų verslui palankius sprendimus. Norime, kad Jūs klestėtumėte besikeičiančiame pasaulyje.